XXVIII. ročník

31. 5. – 1. 6. 2014

Jméno klubuZnakPočet účastí
1.FC Lomnice nad Popelkou27
2.FC Sparta Brno12
3.FK Košťálov3
4.FK Dukla Praha8
5.FK Litoměřice0
6.FK Ostrov3
7.FK Pardubice9
8.SK FS Třebíč1
9.Viktoria Plzeň13
10.Viktoria Žižkov5
Sobota08:30FC LomniceViktoria Plzeň0:1
Sobota08:48SK FŠ TřebíčFK Ostrov0:0
Sobota09:06Sparta BrnoFK Litoměřice4:1
Sobota09:24FK PardubiceViktoria Žižkov1:0
Sobota09:42Dukla PrahaFK Košťálov2:0
10:00Slavnostní Zahájení
Sobota10:36FC LomniceSK FŠ Třebíč0:1
Sobota10:54Sparta BrnoFK Ostrov4:1
Sobota11:12Viktoria PlzeňFK Košťálov4:0
Sobota11:30FK PardubiceFK Litoměřice2:0
Sobota11:48Viktoria ŽižkovDukla Praha1:0
Sobota12:06Sparta BrnoFC Lomnice4:0
Sobota12:24
SK FŠ TřebíčViktoria Plzeň0:6
Sobota12:42FK PardubiceFK Ostrov4:0
Sobota13:00FK KošťálovViktoria Plzeň1:1
Sobota13:18Dukla PrahaFK Litoměřice3:0
Sobota14:06SK FŠ TřebíčSparta Brno0:2
Sobota14:24FC LomniceFK Pardubice0:1
Sobota14:42Viktoria PlzeňViktoria Žižkov2:2
Sobota15:00FK OstrovDukla Praha0:4
Sobota15:18FK LitoměřiceFK Košťálov3:0
Sobota15:36FK PardubiceSK FŠ Třebíč5:0
Sobota15:54Sparta BrnoViktoria Plzeň3:1
Sobota16:12Dukla PrahaFC Lomnice0:0
Sobota16:30Viktoria ŽižkovFK Litoměřice2:0
Sobota16:48FK KošťálovFK Ostrov1:1
Sobota17:06Sparta BrnoFK Pardubice0:1
Sobota17:24SK FŠ TřebíčDukla Praha0:2
Sobota17:42Viktoria PlzeňFK Litoměřice2:0
Sobota18:00FC LomniceFK Košťálov0:0
Sobota18:18FK OstrovViktoria Žižkov0:3
Sobota18:36Dukla PrahaSparta Brno0:4
Sobota18:54FK PardubiceViktoria Plzeň1:1
Sobota19:12FK KošťálovSK FŠ Třebíč0:2
Neděle08:30FK LitoměřiceFK Ostrov2:0
Neděle08:48Viktoria ŽižkovFC Lomnice1:0
Neděle09:06FK PardubiceDukla Praha0:0
Neděle09:42Sparta BrnoFK Košťálov3:0
Neděle10:00Viktoria PlzeňFK Ostrov2:0
Neděle10:18FC Lomnice FK Litoměřice0:0
Neděle10:36FK KošťálovFK Pardubice1:0
Neděle10:54Dukla PrahaViktoria Plzeň1:0
Neděle11:12Viktoria ŽižkovSparta Brno0:1
Neděle11:48FK KošťálovSK FŠ Třebíč0:2
o konečné umístění
Neděle13:24Sparta BrnoSemifinále Jablonec1:0
Neděle13:42Ostrovo 19. místoOlomouc0:1
Neděle14:00Košťálovo 15. místoVýběr Plz.1:1 (1:2)
Neděle14:18Třebíčo. 11.místoBohemians0:0 (1:2)
Neděle14:36 Duklao. 7.místoSenec1:0
Neděle14:54Sparta Brno FináleAdmira Praha 3:0
15:20SLAVNOSTÍ VYHLÁŠENÍ
Jméno klubuZnakPočet účastí
1.Admira Praha1
2.Bohemians 19058
3.Výpěr Plzeňského kraje0
4.FK Jablonec26
5.FK Neratovice0
6.FK Penčín-Turnov15
7.1. HFK Olomouc0
8.RSM Hodonín9
9.ŠK SFM Senec (SK)8
10.SK Jičín2
Sobota08:30SK JičínŠK SFM Senec0:1
Sobota08:48FKP TurnovRSM Hodonín0:0
Sobota09:06Výběr plzeňského krajeAdmira Praha1:2
Sobota09:24FK Jablonec1. HFK Olomouc5:0
Sobota09:42Bohemians 1905FK Neratovice0:2
10:00Slavnostní zahájení
Sobota10:36SK JičínFKP Turnov1:0
Sobota10:54Výběr plzeňského krajeRSM Hodonín0:1
Sobota11:12ŠK SFM SenecFK Neratovice1:1
Sobota11:30FK JablonecAdmira Praha0:2
Sobota11:481. HFK OlomoucBohemians 19050:2
Sobota12:06Výběr plzeňského krajeSK Jičín2:0
Sobota12:24FKP TurnovŠK SFM Senec0:0
Sobota12:42FK JablonecRSM Hodonín1:0
Sobota13:00FK Neratovice1. HFK Olomouc3:1
Sobota13:18Bohemians 1905Admira Praha0:1
Sobota14:06FKP TurnovŠK SFM Senec0:0
Sobota15:00RSM HodonínBohemians 19050:1
Sobota15:18Admira PrahaFK Neratovice1:1
Sobota15:36FK JablonecFKP Turnov2:0
Sobota15:54Výběr plzeňského krajeŠK SFM Senec1:1
Sobota16:12Bohemians 1905SK Jičín0:1
Sobota16:301. HFK OlomoucAdmira Praha1:0
Sobota16:48FK NeratoviceRSM Hodonín3:1
Sobota17:06Výběr plzeňského krajeFK Jablonec1:1
Sobota17:24FKP TurnovBohemians 19050:2
Sobota17:42Admira PrahaŠK SFM Senec0:0
Sobota18:00SK JičínFK Neratovice2:1
Sobota18:18RSM Hodonín1. HFK Olomouc1:0
Sobota18:36Bohemians 1905Výběr plzeňského kraje1:1
Sobota18:54FK JablonecŠK SFM Senec5:0
Sobota19:12FK NeratoviceFKP Turnov1:0
Neděle08:30Admira PrahaRSM Hodonín3:0
Neděle08:481. HFK OlomoucSK Jičín0:1
Neděle09:06FK JablonecBohemians 19051:1
Neděle09:24Výběr plzeňského krajeFK Neratovice0:3
Neděle09:42ŠK SFM SenecRSM Hodonín3:1
Neděle10:00FKP Turnov1. HFK Olomouc1:0
Neděle10:18SK JičínAdmira Praha0:2
Neděle10:36FK NeratoviceFk Jablonec1:4
Neděle10:54Bohemians 1905Šk SFM Senec0:0
Neděle11:121. HFK OlomoucVýběr plzeňského kraje1:1
Neděle11:30RSM HodonínSK Jičín3:0
Neděle11:48FK NeratoviceFKP Turnov1:0
o konečné umístění
Neděle13:24PardubicesemifináleAdmira0:1
Neděle13:42Lomniceo 17. místoTurnov1:1 (1:2)
Neděle14:00Litoměřiceo13. místoHodonín1:2
Neděle14:18V.Plzeňo 9. místoJičín1:0
Neděle14:36Žižkovo 5. místoNeratovice0:3
Neděle14:54Pardubiceo 3. místoJablonec 0:1
1.FC Sparta Brno
2.FK Admira Praha
3.FK Baumit Jablonec
4.FK Pardubice
5.FK Neratovice
6.FK Viktoria Žižkov
7.FK Dukla Praha
8.ŠK SFM Senec (SK)
9.FC Viktoria Plzeň
10.SK Jičín
11.Bohemians Praha 1905
12.SK FŠ Třebíč
13.RSM Hodonín
14.FK Litoměřice
15.Výběr Plzeňského kraje
16.FK Košťálov
17.FK Penčín - Turnov
18.FC Lomnice
19.1. HFK Olomouc
20.FK Ostrov
Nejlepší brankářTvrdý LukášFK Viktoria Žižkov
Nejlepší hráčSchober Václav FK Pardubice
Nejlepší střelecRadek ŠilerFK Neratovice - Biškovice
Nejmladší hráčNakládal Patrik1. HFK Olomouc
Cena fair-playAdamec RadekFC Sparta Brno