6.kolo zimního „A“ turnaje a 3.kolo „B“ turnaje mužů na UMT

Šestým předposledním kolem pokračoval o víkendu na umělé trávě v Lomnici nad Popelkou zimní fotbalový turnaj. Po výhře nad Košťálovem už stačí hráčům vedoucích Přepeř pohlídat si zápas posledního kola s Miletínem a vyhrají celý turnaj. Druhá je Sobotka, která má ale horší vzájemný zápas a na třetí průběžné místo se propracovala domácí Lomnice.

6. kolo:

Sobotka – Miletín 6:3 (2:1)
Branky: Knobloch 2, Wojcyk 2, Přikryl, Taneček – Vondrouš 2, Zdražil.

Bakov – Semily 2:1 (1:0)
Branky: Vaněk 2 – Zonyga.

Přepeře – Košťálov 2:0 (1:0)
Branky: Fedorko, Hurt.

Lomnice – Železný Brod 6:0 (4:0)
Vohnout 2, Janata, Drusan, Sládek, Piry.

Tabulka po 6. kole:
1. Přepeře          6 5 0 1   18:5    15
2. Sobotka         6 5 0 1   27:14   15
3. Lomnice         6 3 1 2   20:14   10
4. Železný Brod   6 3 0 3   13:15     9
5. Semily            6 2 1 3   17:11    7
6. Bakov             5 2 0 3    8:17     6
7. Košťálov         6 1 1 4    7:22     4
8. Miletín            5 0 1 4    8:23     1

Nejlepší střelci:
1. Přikryl (Sobotka) 8
2. – 5. Holeček (Ž. Brod), Močkovský (Semily), Fedorko (Lomnice, Přepeře), Wojcyk (Sobotka) 5

B turnaj:

Kokonín – Nová Ves 4:3 (1:0)
Branky: Maixner, Šilhán, Štichauer z penalty – Dušta 2, Zajíc.

Železnice B – Semily dorost 3:5 (1:3)
Drahoňovský 2, Daniš – Hradecký, Liška, Šída, Lukeš, Pácalt.

Železnice A – Valdice 5:1 (3:0)
Branky: Crha 3, Barták, Král – Volšička.

Tabulka po 3. kole:
1. Železnice A       3 3 0 0   18:3    9
2. Kokonín            3 2 1 0   11:8    7
3. Nová Ves           3 2 0 1   12:6    6
4. Semily dorost    3 1 0 2    8:16   3
5. Valdice              3 0 1 2    5:15   1
6. Železnice B        3 0 0 3    5:11   0

Příští program:

6. kolo A turnaj:
Sobota 14.00: Lomnice – Semily, 16.00: Přepeře – Miletín.
Neděle 12.00: Košťálov – Bakov, 14.00: Sobotka – Železný Brod.

3. kolo B turnaj:
Sobota 10.00: železnice A – Kokonín, 12.00. Železnice B – Valdice.
Neděle 16.00: Semily dorost – Nová Ves.

You may also like...