11.kolo KP mužů

FK Slovan Hrádek n/N – FC Lomnice „A“  2:1 (0:1)

Branky: 51. Brožík, 62. Švejkovský – 40. Fedorko. Rozhodčí: Paulus – Nešněra, Šůma, ŽK: 2:2. Diváků: 100.Lomnice: Cink (od 4. minuty jej nahradil z pole Drusan) – Starý, Gaubmann, Poledník, Veber – Fedorko (70. Košťák), Drusan, Piry, Janata – Drahoňovský, Heřmanský.

Celý zápas se hrál za deště na těžkém terénu. Ve 4. minutě nevyšel hostům ofsajd systém, brankář Cink musel vyběhnout, ale ještě před vápnem zasáhl jako poslední hráč rukou a byl vyloučen. Do lomnické branky tak musel nastoupit hráč z pole Drusan, který naposledy chytal za dorost. Hosté ale hráli v oslabení bojovně, ve 40. minutě vybojoval míč po chybě domácí obrany Fedorko a otevřel skóre zápasu.

Ve druhém poločase bohužel hosté celkem rychle vyrovnali na 1:1 Brožíkem. Další průběh byl vyrovnaný, ale domácí měli šancí přece jen víc a jednu z nich využil k otočení skóre v 62. minutě Švejkovský. Na vyrovnání už pak hosté neměli, ale nemuseli se za hru v oslabení rozhodně stydět.

„Výsledek je asi spravedlivý, ale na to, že jsme hráli téměř celý zápas v deseti, jsme bojovali a odvedli dobrý výkon,“ poznamenal po utkání trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.