Martinice „B“ – Lomnice/Nová Ves 11:4 (4:3)

Třetí zápas jsme odehráli na hřišti Martinic, kde jsme narazili na údajný B tým, ale po posouzení hráčů z prvního kola jsme zjistili, že 5 hráčů hrálo již v Lomnici a všichni z nich skórovali veškeré branky. Dále změnou byl i post brankáře, kdy chytal lepší golman než v Lomnici. Začátek utkání jsme zvládli skvěle a vyhrávali 2:0 a měli další dvě tutovky. Škoda, že jsme je nevyužili, možná by jsme i vyhráli. Následně soupeř vyrovnal slepenými góly a převzal iniciativu. Poločasový výsledek byl přesto 4:3. V druhé půli jsme již fyzicky nestačili a byli nucení více střídat. Soupeř slabších hráčů využil a rozhodl o jasném vítězství. I přes neúspěch se hra začíná zlepšovat. Šance jsme si vytvořili i ve druhém poločase, avšak ujala se až střela Tomáše Zajíce

Góly: Zajíc Honza, Mizera Denis, Zajíc Tomáš 2x