FC Lomnice 1:2 Gryf Swidnica (branka: Soukup Petr)
FC Lomnice 0:6 SK Horní Měcholupy

Osmifinále (2 tým ze skupiny A : 7 tým ze skupiny B)
Chrudim (červená) 1:0 Lomnice

fotogalerie z turnaje zde …

V sobotu 14.06.2014 zajížděli naši nejmenší fotbalisté na velmi dobře obsazený mezinárodní turnaj, kde startovalo 16 mužstev. Bohužel pro naše barvy se fotbal hraje na branky, aneb výsledky prvních čtyř utkání vůbec neodpovídají skutečné hře.
První zápas s Velimí se přeléval z jedné strany na druhou a utkání rozhodla jediná branka v 10. minutě z pokutového kopu. V zápase s Labským Kostelem byla Lomnice od začátku aktivnějším týmem, ale fotbal, jak již bylo řečeno, se hraje na góly a ty vstřelil soupeř 0-3. Třetí zápas nás čekala polská Swidnica. Zápas začal dobře a  Lomnice vedla 1-0 po jediné brance turnaje, kterou vsítil Petr Soukup, ale bohužel polský soupeř dokázal zápas otočit a lomničtí již nestačili vyrovnat 1-2. Zápas, v pořadí 4. a papírově nejslabší soupeř tabulky. Bohužel bez střílení na branku se góly nedávají 0-0. Poslední tři zápasy lomnické čekaly tři nejlepší týmy skupiny a i tak to dopadlo. Nebýt Vojty Mizery tak by v síti našeho FC skončilo ještě jednou tolik gólů. V osmifinále nastoupila Lomnice proti favoritu turnaje Chrudimi (červený). Do zápasu chlapci šli s cílem udržet co nejdéle stav 0-0 a pokusit se soupeře překvapit. Stav 0-0 se dařilo držet dlouhých 8 minut, ale pak si rozhodčí vybral slabší chvilku a po údajném balónu za čárou dala Chrudim rozhodující gól a postoupila dál v turnaji. Za výkony v turnaji a především v posledním zápase musíme naše chlapce pochválit.