18.kolo 1. A tř. pohledem Našeho Pojizeří a Krkonošského deníku

Naše Pojizeří zde..

Krkonošský deník zde...

výsledky,tabulka a příští kolo 1.A třídy:

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A1701 Frýdlant Stráž p. R. 1: 1 ( 1: 1) 100
Branky: Coufal Petr – Doležel Pavel; Rozhodčí: Mařatka Karel, Urbánek Tomáš, Šimůnek Jan; Delegát: Průcha Tomáš; ŽK: Coufal Petr, Jelínek Tomáš, Plesar Milan – Jeník Petr, Cerman Tomáš, Kouba Jakub
A2A1702 Rynoltice Lomnice 1: 1 ( 0: 1) 100
Branky: Vacek Tomáš – Podstavek Martin; Rozhodčí: Miklovič Karel, Ujka Jakub, Havel Tomáš; ŽK: Vacek Tomáš, Zeidler Tomáš, Vacek Jaroslav – Kraus Pavel, Čapek Vojtěch, Vavrinec Viktor
A2A1704 Chrastava Košťálov 2: 2 ( 1: 1) 130 DK, STK
Branky: Řezka Michal, Beneš Jakub – Cerman Jaroslav 2; Rozhodčí: KFS_HK, KFS_HK, Kovářová Veronika; Delegát: Šlechta Jaroslav; ŽK: 0 – Cerman Jaroslav, Klazar Leoš, Smolík Jaroslav, Móro Ivo; ČK: 0 – Tuláček Jiří
A2A1705 Stráž n.N. Hejnice 2: 2 ( 2: 0) 110
Branky: Soukup Lukáš, Landa Daniel – Kosiewicz Stanislav 2; Rozhodčí: Brož Antonín, Kowalik Kryštof, Vrtal Bohumil; ŽK: Jirsa Václav – Kosiewicz Stanislav
A2A1707 Cvikov V. Hamry 0: 3 ( 0: 2) 150 STK
Branky: Zajíček Štěpán, Průcha David, Holman David; Rozhodčí: Marek Ondřej, Blaschke Jiří, Vokřínek Jan; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Vacek Jakub, Jirák Jiří, Coufal Eduard, Pěnička Roman, Červenka Martin – Malý Rostislav
A2A1703 H. Branná Jilemnice 1: 1 ( 1: 0) 300 DK
Branky: Vašek Otakar – Bergemann Jakub; Rozhodčí: Tykva Lukáš, Havel Tomáš, Zlatník Jakub; Delegát: Šlechta Jaroslav; ŽK: Zuzánek Petr, Jón Tomáš – Černý Lukáš, Hradecký Michael, Jež Alois; ČK: Svoboda Lukáš – Hnik Michal
A2A1706 Mšeno B Harrachov 5: 3 ( 1: 0) 50
Branky: Pokorný Ondřej 3, Koudelka Jaroslav 2 – Veselý Václav 2, David Martin;Rozhodčí: Horáček Michal, Marek Ondřej, Šťastný Vít; ŽK: Sekerák Jiří, Petr Radek – Veselý Václav, Barbořák Radek ml.

* červeně označené výsledky jsou neoficiální

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 Skóre Body PK (Prav)
1. Chrastava 15 13 1 1 62: 20 40 ( 16)
2. V. Hamry 15 11 3 1 37: 15 36 ( 15)
3. Košťálov 15 8 3 4 40: 30 27 ( 6)
4. Cvikov 15 6 7 2 34: 28 25 ( 1)
5. Lomnice 15 7 2 6 30: 31 23 ( 2)
6. Rynoltice 15 6 4 5 37: 25 22 ( -2)
7. Stráž p. R. 15 5 6 4 39: 34 21 ( 0)
8. Hejnice 15 6 2 7 32: 45 20 ( -1)
9. Frýdlant 15 5 3 7 31: 46 18 ( -6)
10. Harrachov 15 4 4 7 34: 39 16 ( -8)
11. Mšeno B 15 4 3 8 38: 48 15 ( -9)
12. H. Branná 15 3 3 9 24: 37 12 ( -9)
13. Jilemnice 15 2 3 10 22: 38 9 (-12)
14. Stráž n.N. 15 2 2 11 16: 40 8 (-16)
  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1801 Stráž p. R. Cvikov 05.04. 16:30 SO
A2A1802 V. Hamry Mšeno B 06.04. 16:30 NE
A2A1803 Harrachov Stráž n.N. 05.04. 16:30 SO UMT
A2A1804 Hejnice Chrastava 05.04. 16:30 SO
A2A1805 Košťálov H. Branná 05.04. 16:30 SO
A2A1806 Jilemnice Rynoltice 05.04. 16:30 SO
A2A1807 Lomnice Frýdlant 05.04. 16:30 SO