Turnaj žáků v Železném Brodu

Turnaj v Železném Brodu

Kluci předvedli velmi dobrý výkon. Přesto konečné 4. místo ze 6 týmu neodpovídalo předvedené hře. V prvním záapse proti Pěnčínu nás zaskočil skákající míč, se kterým prakticky na tréninku v hale nehrajeme. I díky tomu trpěla naše kombinační hra a úvodní zápas jsme prohráli 2:0 ( oba góly jsme dostali v první minutě). Další zápas proti Hlavici již byl herně lepší. Měli jsme celou dobu zápas pod kontrolou, ale chyběly góly. A že šancí bylo mnoho. A jak se říká: nedáš, dostaneš. Probíhalo posledních pár sekund a my dostali gól z ojedinělé šance borců z Hlavice a prohráli jsme 1:0. Snad jsme si tu smůlu vybrali……………..Ale nebylo tomu tak. Další zápas se Mšenem opět byl ve znamení zmařených šancí a tak skončil remízou 1:1. Pak jsme nastoupili v derby proti Semilům, kteří byli dokonce o rok starší než většina našich borců. Kluci předvedli vynikající výkon, a tak jsme se rozešli smírně 1:1: Obzvlášť musím vyzdvihnout oko pana rozhodčího, který nám neuznal gól v posledních pár minutách kvůli přešlapu při házení autu. Poslední zápas s Brodem jsme již naprosto v pohodě vyhráli 1:0. V tomto zápase jsme párkrát orazítkovali tyč i břevno. Obecně herně to nebylo špatné, ovšem zarážející je množství nevyužitých šancí. To však není novinka, protože střelecká nemohoucnost nás trápila celý podzim.