21. 9. 2014

Lomnice / Nová Ves „A“ – Lomnice / Nová Ves „B“   11:10
Góly: „A“  Brož 2x, Vaněk 2x, Bobek 2x, Foltýn 1x, Morávek 1x, Zikmund 1x, Mizera 1x, Tuž 1x
„B“  Hronek 2x, Švarbová 2x, Pekárek 1x, Danielis 1x, Racsko 1x, Hodouš 1x, Hofman 2x

Lomnice / Nová Ves „B“ – Lomnice / Nová Ves „A“   9:8
Góly: „B“ Hronek 2x, Švarbová 2x, Pekárek 1, Hofman 2x, Danielis 1x, Fiala 1x
„A“ Zikmund 2x, Vaněk 2x, Bobek 1x, Brož 1x, Tuž 1x, Mizera 1x

Sestavy:
Lomnice / Nová Ves „A“

Vaněk Jonáš, Bobek Jáchym, Foltýn Adam, Tuž Štěpán, Zikmund David, Mizera Adam, Morávek Vojtěch, Brož Daniel

Lomnice / Nová Ves „B“
Švarbová Daniela, Pekárek Tomáš, Hofman Jan, Hronek Šimon, Racsko Martin, Danielis Martin, Hodouš Vojtěch, Fiala Michal

14. 09. 2014

Lomnice n. Pop. / Nová Ves „A“ – Sedmihorky „A“   6:9 (3:4)
Branky: Daniel Brož 2x, Jonáš Vaněk 2x, Hronek Šimon 1x, Zikmund David 1x

Lomnice n. Pop. / Nová Ves „A“ – Sedmihorky „B“   16:1 (8:0)
Branky: Švarbová Daniela 7x, Hofman Jan 4x, Zajíc Eda 3x, Pekárek Tomáš 1x, Mizera Adam 1x

Lomnice n. Pop. / Nová Ves „A“ – Sedmihorky „B“   20:3 (11:1)
Branky: Hronek Šimon 8x, Vaněk Jonáš 5x, Brož Daniel 4x, Bobek Jáchym 3x

Lomnice n. Pop. / Nová Ves „B“ –  Sedmihorky „A“   1:14 (1:6)
Branky: Švarbová Daniela 1x

Sestava Lomnice nad Popelkou / Nová Ves „A“: Bobek Jáchym, Tuž Štěpán, Vaněk Jonáš, Hronek Šimon, Brož Daniel, Raczko Martin, Zikmund David, Danielis Martin

Sestava Lomnice nad Popelkou/ Nová Ves „B“: Fiala Michal, Zájíc Eda, Pekárek Tomáš, Švarbová Daniela, Hofman Jan, Mizera Adam, Foltýn Adam

07. 09. 2014

Pěnčín-Turnov „B“ – Lomnice nad Popelkou „A“  1:13 (1:8)
Góly: Švarbová Daniela 5x, Brož Daniel 3x, Foltýn Adam 2x, Bobek Jáchym 3x

Penčín-Turnov „A“ – Lomnice nad Popelkou „B“ 9:3 (4:1)
Góly: Hronek Šimon 3x

Penčín-Turnov „B“ – Lomnice nad Popelkou „B“ 1:6 (1:4)
Góly: Zikmund David 3x, Hronek Šimon 2x, Mizera Adam 1x

Penčín-Turnov „A“ – Lomnice nad Popelkou „A“ 9:3 (6:2)
Góly: Bobek  Jáchym 1x, Švarbová Daniela 1x, Foltýn Adam 1x

Sestava „A“: Bobek Jáchym, Foltýn Adam, Brož Daniel, Švarbová Daniela, Hofman Jan,
Sestava „B“: Fiala Michal, Mizera Adam, Zikmund David, Hronek Šimon, Racsko Martin, Tuž Štěpán, Martin Danielis