Ml. přípravka – 26.04.2015 v Pěnčíně

Pěnčín-Turnov „B“ – Lomnice/Nová Ves „A“ 2:12 (1:4)
Góly: Vaněk Jonáš 5, Hronek Šimon 3, Brož Daniel 3, Švarbová Daniela 1

Pěnčín-Turnov „A“ – Lomnice/Nová Ves „B“ 14:4 ( 7:2)
Góly: Tuž Štěpán 1, Junek Filip 1 , Hofman Jan 1, Zajíc Matyáš 1

Pěnčín-Turnov „A“ – Lomnice/Nová Ves „A“ 1:6
Góly: Hronek Šimon 2, Bobek Jáchym 2, Zikmund David 1, Vaněk Jonáš 1

Pěnčín-Turnov „B“ – Lomnice/Nová Ves „B“ 3:7
Góly: Pekárek Tomáš 3, Zajíc Matyáš 2, Hofman Jan 1, Junek Filip 1

Sestava „A“: Bobek Jáchym, Vaněk Jonáš, Foltýn Adam, Zikmund David, Švarbová Daniela, Brož Daniel, Hronek Šimon.

Sestava „B“: Fiala Michal, Tuž Štěpán, Pekárek Tomáš, Hofman Jan, Junek Filip, Zajíc Matyáš.

Tabulky Mladší přípravka 2014/2015

Náš nejmenenší fotbalový materíál, chcete-li potěr – hraje tuto soutěž – H1B – Mladší přípravka západ. Proto není k vidění průběžná tabulka. Na jarní část sezony budou týmy rozděleny na ty s lepším umístěním a horším.

26.04.NE09:30FK Pěnčín - Turnov A - Lomnice/Nová Ves B14 : 4
26.04.NE09:30FK Pěnčín - Turnov B - Lomnice/Nová Ves A2 : 12
26.04.NE10:15FK Pěnčín - Turnov A - Lomnice/Nová Ves A1 : 6
26.04.NE10:15FK Pěnčín - Turnov B - Lomnice/Nová Ves B3 : 7
03.05.NE09:30Lomnice/Nová Ves A - FK Sedmihorky B14 : 2
03.05.NE09:30Lomnice/Nová Ves B - FK Sedmihorky A7 : 11
03.05.NE10:15Lomnice/Nová Ves A - FK Sedmihorky A10 : 11
03.05.NE10:15Lomnice/Nová Ves B - FK Sedmihorky B7 : 2
10.05.NE09:30Lomnice/Nová Ves A - Lomnice/Nová Ves B11 : 10
10.05.NE10:15Lomnice/Nová Ves B - Lomnice/Nová Ves A9 : 8
17.05.NE09:30Sokol Rovensko - Lomnice/Nová Ves A2 : 5
17.05.NE09:30SK Mírová - Lomnice/Nová Ves B2 : 11
17.05.NE10:15Sokol Rovensko - Lomnice/Nová Ves B4 : 3
17.05.NE10:15SK Mírová - Lomnice/Nová Ves A3 : 20
24.05. NE09:30Lomnice/Nová Ves A - SK Semily B-:-
24.05. NE09:30Lomnice/Nová Ves B - SK Semily A-:-
24.05. NE10:15Lomnice/Nová Ves A - SK Semily A-:-
24.05. NE10:15Lomnice/Nová Ves B - SK Semily B-:-
31.05. NE09:30Lomnice/Nová Ves A - FK Pěnčín - Turnov B-:-
31.05. NE09:30Lomnice/Nová Ves B - FK Pěnčín - Turnov A-:-
31.05. NE10:15Lomnice/Nová Ves A - FK Pěnčín - Turnov A-:-
31.05. NE10:15Lomnice/Nová Ves B - FK Pěnčín - Turnov B-:-
07.06. NE09:30FK Sedmihorky A - Lomnice/Nová Ves B-:-
07.06. NE09:30FK Sedmihorky B - Lomnice/Nová Ves A-:-
07.06. NE10:15FK Sedmihorky A - Lomnice/Nová Ves A-:-
07.06. NE10:15FK Sedmihorky B - Lomnice/Nová Ves B-:-
7. 9.Ne09:30FK Pěnčín-Turnov"A" - Lom-N. Ves"B"9:3
7. 9.Ne09:30FK Pěnčín-Turnov"B" - Lom-N. Ves"A"1:13
7. 9.Ne10:15FK Pěnčín-Turnov"A" - Lom-N. Ves"A"9:3
7. 9.Ne10:15FK Pěnčín-Turnov"B" - Lom-N. Ves"B"1:6
14. 9.Ne09:30Lom-N. Ves"A" - FK Sedmihorky"B"20:3
14. 9.Ne09:30Lom-N. Ves"B" - Sedmihorky"A"1:14
14. 9.Ne10:15Lom-N. Ves"A" - Sedmihorky"A"6:9
14. 9.Ne10:15Lom-N. Ves"B" - Sedmihorky"B"16:1
21. 9.Ne09:30Lom-N. Ves"A" - Lom-N. Ves"B"11:10
21. 9.Ne10:15Lom-N. Ves"B" - Lom-N. Ves"A"9:8
28. 9.Ne09:30Rovensko - Lom-N. Ves"A"8:3
28. 9.Ne09:30Mirová - Lom-N. Ves"B"4:12
28. 9.Ne10:15Rovensko - Lom-N. Ves"B"4:5
28. 9.Ne10:15Mírová - Lom-N. Ves"A"5:11
5. 10.Ne09:30Lom-N. Ves"A" - SK Semily"B"4:7
5. 10.Ne09:30Lom-N. Ves"B" - Semily"A"0:27
5. 10.Ne10:15Lom-N. Ves"A" - SK Semily"A"0:28
5. 10.Ne10:15Lom-N. Ves"B" - SK Semily"B"3:15
12. 10.Ne09:30Lom-N. Ves"A" - Pěnčín-Turnov"A"2:4
12. 10.Ne09:30Lom-N. Ves"B" - Pěnčín-Turnov"B"10:0
12. 10.Ne10:15Lom-N. Ves"A" - Pěnčín-Turnov"B"10:0
12. 10.Ne10:15Lom-N. Ves"B" - Pěnčín-Turnov"A"3:10
19. 10.Ne09:30Sedmihorky"A" - Lom-N. Ves"B"12:2
19. 10.Ne09:30Sedmihorky"B" - Lom-N. Ves"A"0:16
19. 10.Ne10:15Sedmihorky"A" - Lom-N. Ves"A"5:5
19. 10.Ne10:15Sedmihorky"B" - Lom-N. Ves"B"2:2
1Hronek Šimon28
2Švarbová Daniela25
Jonáš Vaněk25
4Hofman Jan15
5Brož Daniel13
6Zikmund David11
Bobek Jáchym11
8Foltýn Adam6
Zajíc Eda6
10Junek Filip5
Pekárek Tomáš5
12Mizera Adam4
13Tuž Štěpán2
Danielis Martin2
15Morávek Vojtěch1
Racsko Martin1
Hodouš Vojtěch1
Fiala Michal1
Zajíc Matyáš1
Dušta Daniel1

19. 10. 2014

Sedmihorky A  12-2 (7-2) Lomnice/Nová Ves B
Branky: Zajíc Matyáš, Dušta Daniel

Sedmihorky B 0-16 (0-3) Lomnice/Nová Ves A
Branky: Jonáš Vaněk 4x, Švarbová 3x, Hofman Jan 3x, Bobek Jáchym 1x, Foltýn Adam 1x, Brož Daniel 1x, Hronek Šimon 3

Sedmihorky B 2-2 (0-2) Lomnice/Nová Ves B
Branky: Zajíc Edvard, Pekárek Tomáš

Sedmihorky A 5-5 (3-4) Lomnice/Nová Ves A
Branky: Vaněk Jonáš 3x, Švarbová Daniela 1x, Hronek Šimon 1x

Sestava A: Bobek Jáchym, Foltýn Adam, Vaněk Jonáš, Hronek Šimon, Švarbová Daniela, Brož Daniel, Hofman Jan

Sestava B: Danielis Martin, Pekárek Tomáš, Zajíc Edvard, Zikmund David, Junek Filip, Otta Jakub, Dušta Daniel, Zajíc Matyáš

12. 10. 2014

Lomnice/Nová Ves A 2-4 (1-3) Pěnčín-Turnov A
Branky: Foltýn Adam a Hofman Jan

Lomnice/Nová Ves B 10-0 (4-0) Pěnčín-Turnov B
Branky: Junek Filip 4, Švarbová Daniela 2, Hronek Šimon 2, Pekárek Tomáš 1

Lomnice/Nová Ves A 10-0 (8-0) Pěnčín-Turnov B
Branky: Vaněk Jonáš 5, Hofman Jan 2, Zikmund David 2, Zajíc Matyáš

Lomnice/Nová Ves B 3-10 (2-4) Pěnčín-Turnov A
Branky: Hronek Šimon 2 , Švarbová Daniela 1

Sestava A: Danielis Martin, Vaněk Jonáš, Foltýn Adam, Hofman Jan, Zikmund David, Tuž Štěpán, Zajíc Matyáš

Sestava B: Fiala Michal, Zajíc Edvard, Pekárek Tomáš, Švarbová Daniela, Hronek Šimon, Racsko Martin, Junek Filip, Diviš Ondřej

5. 10. 2014

Lomnice/Nová Ves „A“ – Semily „B“   4:7 (1:4)
Góly: Vaněk2x, Hronek 2x

Lomnice/Nová Ves „B“ – Semily „A“   0:27 (0:10)

Lomnice/Nová Ves „A“ – Semily „A“   0:28 (0:16)

Lomnice/Nová Ves „B“ – Semily „B“   3:15 (1:10)
Góly: Zajíc, Hofman, Junek

Sestava „A“: Bobek Jáchym, Vaněk Jonáš, Foltýn Adam, Hronek Šimon, Brož Daniel, Švarbová Daniela, Zikmund David

Sestava „B“: Fiala Michal, Zajíc Edvard, Pekárek Tomáš, Tuž Štěpán, Hofman Jan, Mizera Adam, Junek Filip, Danielis Martin

28. 9. 2014

Mírová – Lomnice/Nová Ves „A“ 5:11 (2:5)
Branky: 6x Švarbová, 2x Pekárek, 1x Hofman, 2x Bobek

Rovensko – Lomnice/ Nová Ves „B“ 4:5 (3:1)
Branky: 2x Vaněk, 2x Junek, 1x Hronek

Rovensko – Lomnice/Nová Ves „A“ 8:3 (6:1)
Branky: 2x Švarbová, 1x Brož

Mírová – Lomnice/Nová Ves „B“ 4:12 (3:6)
Branky: 6x Hronek, 2x Vaněk, 2x Zikmund, 1x Junek, 1x Diviš

Sestava Lomnice/Nová Ves „A“: Bobek Jáchym, Tuž Štěpán, Pekárek Tomáš, Brož Daniel, Švarbová Daniela, Mizera Adam, Hodouš Vojta, Hofman Jan

Sestava Lomnice/Nová Ves „B“: Fiala Michal, Vaněk Jonáš, Foltýn Adam, Danielis Martin, Junek Filip, Diviš Ondřej, Zikmund David, Hronek Šimon