Tabulky mladší přípravky 2016/2017

H1B – Okresní přebor mladší přípravka B

Ne04. 09. 201609:30
10:15
FC Lomnice A - SK Semily B
FC Lomnice B - SK Semily A
16 : 9
7 : 4
Ne04. 09. 201610:15
11:00
FC Lomnice A - SK Semily A
FC Lomnice B - SK Semily B
15 : 1
7 : 4
Ne11. 09. 201609:30
10:15
FK Turnov/FK Přepeře A - FC Lomnice A
FK Turnov/FK Přepeře B - FC Lomnice B
4 : 8
6 : 5
Ne11. 09. 201610:15
11:00
FK Turnov/FK Přepeře B - FC Lomnice A
FK Turnov/FK Přepeře A - FC Lomnice B
2 : 7
8 : 4
Ne18. 09. 201609:30
10:15
FC Lomnice A - FK Sedmihorky A
FC Lomnice B - FK Sedmihorky B
12 : 1
8 : 4
Ne18. 09. 201610:15
11:00
FC Lomnice A - FK Sedmihorky B
FC Lomnice B - FK Sedmihorky A
13 : 3
8 : 3
Ne25. 09. 201609:30
10:15
FC Lomnice A - FK Turnov/FK Přepeře B
FC Lomnice B - FK Turnov/FK Přepeře A
12 : 3
4 : 8
Ne25. 09. 201610:15
11:00
FC Lomnice A - FK Turnov/FK Přepeře A
FC Lomnice B - FK Turnov/FK Přepeře B
13 : 3
10 : 2
Ne02. 10. 201609:30
11:00
FC Lomnice A - SK Semily B
FC Lomnice B - SK Semily B
29 : 2
17 : 0
Ne02. 10. 201610:15
11:00
FC Lomnice A - SK Semily A
FC Lomnice B - SK Semily A
13 : 1
21 : 2
Ne09. 10. 201609:30
10:15
FK Sedmihorky A - FC Lomnice A
FK Sedmihorky B - FC Lomnice B
1 : 12
4 : 8
Ne09. 10. 201610:15
11:00
FK Sedmihorky B - FC Lomnice A
FK Sedmihorky A - FC Lomnice B
3 : 13
3 : 8
Ne16. 10. 201609:30
11:00
FC Lomnice A - Sokol Rovensko
FC Lomnice A - FC Lomnice B
13 : 7
5 : 6
Ne16. 10. 201610:15
11:45
Sokol Rovensko - FC Lomnice B
FC Lomnice B - FC Lomnice A
18 : 2
4 : 3
St28. 09. 201609:30
10:15
Sokol Rovensko - FC Lomnice B
FC Lomnice B - Sokol Rovensko
10 : 1
18 : 2

Tabulky mladší přípravky 2015/2016

H1B – Okresní přebor mladší přípravka B (tabulky + výsledky)

1. 5.Ne09:30FK Pěnčín - Turnov A - FC Lom/Nová Ves B
FK Pěnčín - Turnov B - FC Lom/Nová Ves A
11 : 7
2 : 23
1. 5. Ne10:15FK Pěnčín - Turnov A - FC Lom/Nová Ves A
FK Pěnčín - Turnov B - FC Lom/Nová Ves B
6 : 10
0 : 0
8. 5.Ne09:30FC Lom/Nová Ves A - FK Sedmihorky B
FC Lom/Nová Ves B - FK Sedmihorky A
34 : 1
13 : 9
8. 5.Ne10:15FC Lom/Nová Ves A - FK Sedmihorky A
FC Lom/Nová Ves B - FK Sedmihorky B
17 : 7
16 : 2
15. 5.Ne09:30FC Lom/Nová Ves A - FC Lom/Nová Ves B 9 : 5
15. 5.Ne10:15FC Lom/Nová Ves B - FC Lom/Nová Ves A4 : 6
22. 5.Ne09:30Sokol Jablonec - FC Lom/Nová Ves A
Sokol Rovensko - FC Lom/Nová Ves B
0 : 10
10 : 6
22. 5.Ne10:15Sokol Jablonec - FC Lom/Nová Ves B
Sokol Rovensko - FC Lom/Nová Ves A
3 : 6
3 : 12
29. 5.Ne09:30FC Lom/Nová Ves A - SK Semily B
FC Lom/Nová Ves B - SK Semily A
-:-
-:-
29. 5.Ne10:15FC Lom/Nová Ves A - SK Semily A
FC Lom/Nová Ves B - SK Semily B
-:-
-:-
5. 6. Ne09:30FC Lom/Nová Ves A- FK Pěnčín - Turnov B
FC Lom/Nová Ves B - FK Pěnčín - Turnov A
18 : 3
3 : 21
5. 6.Ne10:15FC Lom/Nová Ves A - FK Pěnčín - Turnov A
FC Lom/Nová Ves B - FK Pěnčín - Turnov B
10 : 4
11 : 3
12. 6.Ne09:30FK Sedmihorky A - FC Lom/Nová Ves B
FK Sedmihorky B - FC Lom/Nová Ves A
8 : 4
4 : 10
12. 6.Ne10:15FK Sedmihorky A - FC Lom/Nová Ves A
FK Sedmihorky B - FC Lom/Nová Ves B
6 : 7
3 : 6
7. 9.Po16:30FK Pěnčín – Turnov A – FC Lom/Nová Ves B
FK Pěnčín – Turnov B – FC Lom/Nová Ves A
9:7 (4:3)
0:14 (0:8)
7. 9.Po17:15FK Pěnčín – Turnov A – FC Lom/Nová Ves A
FK Pěnčín – Turnov B – FC Lom/Nová Ves B
4:5 (1:2)
2:16 (1:9)
13. 9.Ne09:30FC Lom/Nová Ves A – FK Sedmihorky B
FC Lom/Nová Ves B – FK Sedmihorky A
12:1 (4:1)
12:9 (6:6)
13. 9.Ne10:15FC Lom/Nová Ves A – FK Sedmihorky A
FC Lom/Nová Ves B – FK Sedmihorky B
6:7 (2:2)
10:6 (3:3)
20. 9.Ne09:30FC Lom/Nová Ves AFC Lom/Nová Ves B8:6 (3:2)
20. 9.Ne10:15FC Lom/Nová Ves BFC Lom/Nová Ves A6:9 (2:4)
27. 9.Ne09:30Sokol Jablonec – FC Lom/Nová Ves A
Sokol Rovensko – FC Lom/Nová Ves B
1:10 (0:5)
10:5 (5:2)
27. 9.Ne10:15Sokol Jablonec – FC Lom/Nová Ves B
Sokol Rovensko – FC Lom/Nová Ves A
5:4 (3:1)
0:11 (0:0)
4. 10.Ne09:30FC Lom/Nová Ves A – SK Semily B
FC Lom/Nová Ves B – SK Semily A
3:5 (3:2)
5:20 (1:12)
4. 10.Ne10:15FC Lom/Nová Ves A – SK Semily A
FC Lom/Nová Ves B – SK Semily B
5:12 (2:6)
2:16 (2:9)
11. 10.Ne09:30FC Lom/Nová Ves A – FK Pěnčín – Turnov B
FC Lom/Nová Ves B – FK Pěnčín – Turnov A
15:2 (6:0)
3:25 (1:15)
11. 10.Ne10:15FC Lom/Nová Ves A – FK Pěnčín – Turnov A
FC Lom/Nová Ves B – FK Pěnčín – Turnov B
7:7 (3:3)
9:9 (4:5)
18. 10.Ne09:30FK Sedmihorky A – FC Lom/Nová Ves B
FK Sedmihorky B – FC Lom/Nová Ves A
13:5 (7:4)
2:11 (1:9)
18. 10.Ne10:15FK Sedmihorky A - FC Lom/Nová Ves A
FK Sedmihorky B - FC Lom/Nová Ves B
1:19 (0:8)
10:12 (5:6)

FC Lom/Nová Ves – FK Sedmihorky

FC Lom/Nová Ves A – FK Sedmihorky A   17 : 7
Branky: Brož 8, Zikmund 4, Hronek 3, Hofman 2
FC Lom/Nová Ves A – FK Sedmihorky B   34 : 1
Branky: Brož 9, Zikmund 6, Hofman 6, Bergr 6, Hronek 3, Mizera 3, 1x vlastní

FC Lom/Nová Ves B – FK Sedmihorky A   13 : 9
FC Lom/Nová Ves B – FK Sedmihorky B   16 : 2
Branky: Bobek 4, Dušta 4, Mizera 3, Hodouš 3, Fiala 2

Ml. přípravka – 4. kolo v Rovensku (17. 5. 2015)

SK Mírová 3:20 Lomnice/Nová Ves A
Branky: Zikmund David 7x, Švarbová Daniela 5x, Bobek Jáchym 4x, Brož Daniel 2x, Hronek Šimon, Hodouš Vojtěch

Sokol Rovensko 4:3 Lomnice/Nová Ves B
Branky: Zajíc Matyáš, Hofman Jan, Diviš Ondřej

SK Mírová 2:11 Lomnice/Nová Ves B
Branky: Zajíc Matyáš 3x, Fiala Michal 2x, Tuž Štěpán 2x, Pekárek Tomáš, Hofman Jan, Junek Filip, Diviš Ondřej

Sokol Rovensko 2:5 Lomnice/Nová Ves A
Branky: Brož Daniel 2x, Švarbová Daniela, Foltýn Adam, Hronek Šimon

Sestava A: Bobek Jáchym, Foltýn Adam, Hronek Šimon, Zikmund David, Švarbová Daniela, Brož Daniel, Hodouš Vojtěch

Sestava B: Fiala Michal, Hofman Jan, Junek Filip, Zajíc Matyáš, Pekárek Tomáš, Tuž Štěpán, Diviš Ondřej

Ml. přípravka – 3.kolo v Nové Vsi (10.5.2015)

Lomnice/Nová Ves A : Lomnice/Nová Ves B    11:10 (5:5)
Góly A: Brož Daniel 3x, Vaněk Jonáš 2x, Foltýn Adam, Zikmund David, Pekárek Tomáš, Hodouš Vojtěch, Mizera Adam, Zajíc Matyáš
Góly B: Bobek Jáchym 2x, Švarbová Daniela 2x, Hofman Jan 2x, Fiala Michal, Hronek Šimon, Diviš Ondřej, Junek Filip

Lomnice/Nová Ves B : Lomnice/Nová Ves A    9:8 (4:5)
Góly B: Švarbová Daniela 2x, Hofman Jan 2x, Hronek Šimon 2x, Bobek Jáchym, Diviš Ondřej, Junek Filip
Góly A: Vaněk Jonáš 2x, Pekárek Tomáš 2x, Zajíc Matyáš, Zikmund David, Foltýn Adam

Sestava A: Vaněk Jonáš, Foltýn Adam, Zikmund David, Pekárek Tomáš, Brož Daniel, Hodouš Vojtěch, Mizera Adam, Zajíc Matyáš
Sestava B: Bobek Jáchym, Švarbová Daniela, Hofman Jan, Fiala Michal, Hronek Šimon, Diviš Ondřej, Junek Filip

Ml. přípravka – 2. kolo v Lomnici (3. 5. 2015)

Lomnice/Nová Ves A : Sedmihorky B   14:2 (8:1)
Vaněk Jonáš 4x, Brož Daniel 3x, Švarbová Daniela 3x, Bobek Jáchym 3x, Hronek Šimon

Lomnice/Nová Ves A : Sedmihorky A   10:11 (5:5)
Švarbová Daniela 4x, Vaněk Jonáš 3x, Bobek Jáchym, Hronek Šimon, Brož Daniel

Lomnice/Nová Ves B : Sedmihorky A   7:11 (4:4)
Zikmund David 4, Zajíc Matyáš 2, Pekárek Tomáš

Lomnice/Nová Ves B : Sedmihorky B   7:2(4:2)
Zikmund David 2x, Zajíc Matyáš 2x, Pekárek Tomáš 2x, Tuž Štěpán

Sestava A: Vaněk Jonáš, Bobek Jáchym, Švarbová Daniela, Brož Daniel, Hronek Šimon, Danielis Martin
Sestava B: Fiala Michal, Pekárek Tomáš, Tuž Štěpán, Zajíc Matyáš, Dušta Daniel, Zikmund David