32.ročník mezinárodního turnaje starších přípravek v minikopané

32.ročník mezinárodního turnaje starších přípravek v minikopané se koná ve dnech 26.5. – 27.5.2018 na Letní stadion Lomnice nad Popelkou. Na luxusně připraveném „ligovém“ pažitu o který se pečlivě stará pan Michal Tusl se představí 20 týmů které budou dva dny bojovat o vítězný pohár.

Přihlášené týmy:
1. AC Sparta Praha , 2. SK Petřín Plzeň, 3. RMSK Cidlina, 4. FK Jablonec n. N.,
5. FK Kolín, 6. FK Mladá Boleslav, 7. FC Slovan Liberec, 8. FC Sparta Brno,
9. MFK Chrudim, 10. FK Hodonín, 11. SK FŠ Třebíč, 12. FK Pardubice,
13. Football Talent Academy, 14. SK Semily , 15. SK Kladno, 16. SK Junior Teplice,
17. FK Slovan Hrádek n. N. 18. FC Baník Prievidza /SK/, 19. Miedž Legnica /PL/
20. FC Lomnice

 

 

 

 

 

 

 

                                          

Ondrášovka cup 1.kolo – Motorlet Praha

ve úterý 3.10.2017 odehrála přípravka U10 v Praze na Motorletu 1.kolo kvalifikace Ondrášovka cupu s těmito výsledky:

FC SLOVAN LIBEREC – FC Lomnice 6 : 2
FC Lomnice – FK Admira Praha 3 : 3
FK Jablonec n/N – FC Lomnice 5 : 2
FC Lomnice – FK Motorlet Praha 0 : 2
FK Varnsdorf – FC Lomnice 2 : 4
FC Lomnice – SK Kladno 1 : 3
FK Slavoj Vyšehrad – FC Lomnice 1 : 3

Celkové pořadí:
1. Slovan Liberec 
2. SK Kladno 
3. FK Motorlet Praha 
4. FK Jablonec 
5. FK Admira Praha 
6. FC Lomnice nad Popelkou 
7. FK Slavoj Vyšehrad 
8. FK Varnsdorf

Střelci branek: 
7x Brož Daniel 
3x Hronek Šimon 
3x Poledník Filip 
2x Dušta Daniel

Lomnici reprezentovali:
Berger Matěj 
Dušta Daniel 
Hronek Šimon 
Hodouš Vojtěch 
Brož Daniel 
Poledník Filip 
Zajíc Matyáš 
Podzimek Petr
trenéři: Daniel Drahoňovský a Adam Staroch

všechny výsledky jsou v následujícím odkaze:
https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx…

výsledky 1.ročníku turnaje přípravek – Pohár starosty města Lomnice n/P

1. RMSK Cidlina Nový Bydžov
2. SK Kladno
3. FK Jablonec
4. FK Motorlet Praha
5. FC Slovan Liberec „A“
6. AC Sparta Praha
7. FK Pardubice
8. FC Slovan Liberec „B“
9. FC Lomnice
10.FK Ústí nad Labem
11.MKS Polonia-Stal Swidnica „A“
12.FK Kolín
13.TJ Sokol Doubí
14.MKS Polonia-Stal Swidnica „B“
15.SK Jičín
16.FK Újezd nad Lesy 2008
17.FK Slovan Hrádek nad Nisou
18.FK Újezd nad Lesy 2009

číst více »

1.ročník turnaje přípravek – Pohár starosty města Lomnice n/P

v neděli 10.9.2017 bude na Letní stadion Lomnice nad Popelkou odehrán 1.ročník turnaje přípravek pod názvem Pohár starosty města Lomnice nad Popelkou…turnaj má velice silné obsazení předními českými fotbalovými týmy,dále se účastní i dva týmy z Polska..
Začátek turnaje je v 8:30,předpokládaný konec cca v 15:30…hrát se bude na třech hřištích

Skupina A : AC Sparta Praha 09, SK Kladno, MKS Polonia-Stal Swidnica „B“, FK Kolín, FC Lomnice nad Popelkou, FK Újezd nad Lesy 09

Skupina B: FC Slovan Liberec, FK Ústí nad Labem, FK Pardubice, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Újezd nad Lesy, SK Jičín

Skupina C: FK Jablonec, FC Slovan Liberec „B“, MKS Polonia-Stal Swidnica „A“, FK Motorlet Praha, FK Slovan Hrádek nad Nisou, TJ Sokol Doubí

Tabulky starší přípravky 2016/2017

G1A – Okresní přebor starší přípravky

27. 08. 2016So09:30FC Lomnice/So Nová Ves - SK Mírová 18 : 2
03. 09. 2016So09:30Sokol Roztoky - FC Lomnice/So Nová Ves11 : 4
10. 09. 2016So09:30FC Lomnice/So Nová Ves - Sokol Rovensko 13 : 7
18. 09. 2016Ne09:30TJ Vysoké - FC Lomnice/So Nová Ves
24. 09. 2016So09:30FC Lomnice/So Nová Ves - SK Studenec dívky 10 : 10
02. 10. 2016Ne10:30Sokol Horní Branná - FC Lomnice/So Nová Ves12 : 0
08. 10. 2016So09:30FC Lomnice/So Nová Ves - SK Jilemnice 5 : 6
15. 10. 2016So10:00FK Košťálov - FC Lomnice/So Nová Ves11 : 4
19. 10. 2016St16:30SK Studenec - FC Lomnice/So Nová Ves9 : 7
29. 10. 2016So09:30FC Lomnice/So Nová Ves - Sokol Martinice 8 : 11

Tabulky starší přípravky 2015/2016

G1A – Okresní přebor starší přípravky


09. 04.So09:30Sokol Roztoky - FC Lomnice/Nová Ves0 : 22 (0 : 7)
16. 04.So10:00FC Lomnice/Nová Ves - Sokol Martinice2 : 2 (1 : 1)
23. 04.So09:30Sokol Rovensko - FC Lomnice/Nová Ves3 : 14 (2 : 10)
30. 04.So10:00FC Lomnice/Nová Ves - Sokol Bozkov11 : 6 (6 : 2)
07. 05.So09:30SK Mírová - FC Lomnice/Nová Ves0 : 14 (0 : 6)
14. 05.So10:00FC Lomnice/Nová Ves - SK Studenec4 : 5 (2 : 2)
22. 05.Ne14:00Sokol Horní Branná - FC Lomnice/Nová Ves1 : 15 (0 : 4)
01. 06.St17:30FC Lomnice/Nová Ves - SK Jilemnice13 : 2 (7 : 1)
04. 06.So10:00FK Košťálov, o.s. - FC Lomnice/Nová Ves1 : 11 (0 : 7)
11. 06.So10:00FC Lomnice/Nová Ves - TJ Vysoké nad Jiz.13 : 1 (5 : 1)
13. 06.Po17:30FK Pěnčín - Turnov - FC Lomnice/Nová Ves4 : 7 (2 : 4)
29. 08.So10:00FC Lomnice/Nová Ves – Sokol Roztoky24:1
04. 09.18:00Sokol Martinice – FC Lomnice/Nová Ves5:3 (2:2)
12. 09.So10:00FC Lomnice/Nová Ves – Sokol Rovensko20:2 (9:1)
16. 09.St17:30Sokol Bozkov – FC Lomnice/Nová Ves5:6 (2:3)
26. 09.So10:00FC Lomnice/Nová Ves – SK Mírová19:3 (9:1)
14. 10.St16:30SK Studenec – FC Lomnice/Nová Ves9:2 (4:2)
10. 10.So10:00FC Lomnice/Nová Ves – Sokol Horní Branná7:2 (3:1)
17. 10.So9:30SK Jilemnice – FC Lomnice/Nová Ves0:20 (0:13)
24. 10. So10:00FC Lomnice/Nová Ves – FK Košťálov, o.s8:3 (3:0)
09. 09.St17:00TJ Vysoké nad Jizerou – FC Lomnice/Nová Ves1:24 (0:14)
01. 10.Čt17:00FC Lomnice/Nová Ves – FK Pěnčín / Turnov4:6 (1:2)